piątek, 5 sierpnia 2016

mood board i wakacje

Klika fotek jednego z moich biurek. 


MAm ich w biurze 3, wszystkie moje :)  
a i to jest czasem za mało, jedno na projekty i rysunki, drugie na komputer i dokumenty, 3 na formy i konstrukcje - a i jeszcze jedno do digitalizacji...........!

Ja na fizycznie na urlopie -a praktycznie siedzę pupką przy biurku i pracuję- jeszcze chwilka i będę mogła mieć wolne z rodziną :) jupii :)
ten tydzień mam łączność ze światem- ale w Niedzielę chyba wyłączę oba telefony..........:) 
 Bo normalnie nie mam jak wyjść z pokoju.

Do dziś pamiętam jak jako dziecko uważam że wakacje są za krótkie, ledwo się zaczęły a juz trzeba było wracać do domu - a teraz sądzę że są jeszcze krótsze i jeszcze szybciej mijają. 


W biurze, Od niedawna mam nietypowy mood board - choć lepiej to nazwać "kontrolą lotów "- bo bez tych tablic zaginęłabym w haosie jak NIC !

jednak to co mamy na widoku to i w sercu i w pamięci !

W notesie jednak może umknąć. 

Nie mogłam się zdecydować na zakup tablicy korkowej więc zrobiłam sobie je sama, z pudel po wieszakach z IKEA :)

trochę farby - taśmy i gotowe.  


inspiracje

inspiracje

photo


inspiracje photo

Proste marzenie :
Na przyszły rok chciałabym  zrobić sobie miesiąc urlopu -
 chciałabym żeby mi się udało do tego dobrze przygotować - ten letni czas tak szybko ucieka, szczególnie przy małych dzieciach......

Dzień za dniem zamyka się tak szybko i lada chwila przyjdzie jesień i będzie po wakacjach.UDANEGO weekendu- bądź wakacji !

A. 

2 komentarze:

  1. Agusia się rozpisała ,a ja nic o tym nie wiedziałam :)))) kurcze ile ja Aga błędów narobiłam w swoim życiu ..najchętniej zrobiłabym WRRRRÓĆĆĆĆĆ .... i pewnie będe musiała się za siebie w końcu zabrać !!!!bo marnie skończę jako spuchnięty hipopotam :))))
    TY i bałaganiarstwo ?? nie wierzę ...ja to dopiero potrafię ....buziaki :))))))

    OdpowiedzUsuń
  2. "Miej wesołą minkę a szczęście duś jak cytrynkę" - nie pamiętam już czy tak dokładnie to brzmiało, ale lata temu właśnie takie wpisy przywoziliśmy w pamiętnikach z wakacji. Dobrą radę z tego wierszyka staram się wcielać w życie każdego dnia. Wychodzi z różnym skutkiem ale najważniejsze, że próbuję. Tka jak zauważyłaś im jesteśmy starsze tym czas ucieka szybciej (złośliwiec ;-)) Dzięki, Aguś za kolejny zastrzyk motywacyjny. Wiesz o czym mówię, prawda? :-) Duża buźka i udanego odpoczynku! :-)

    OdpowiedzUsuń

poznajmy się i dziękuję za odwiedziny!

A.